Apie mus

SALDVA – tai viena stambiausių prieskonių gamintojų Lietuvoje. Įmonė veiklą pradėjo prieš 20 metų ir sukaupusi didžiulę patirtį prekiauja daugiau nei 100 prieskonių pavadinimų. Pirkėjai gerai žino SALDVOS prekės ženklą, pasitiki juo bei teigiamai vertina produkciją.

SALDVOS asortimentas skirstomas į tris esmines kryptis: prieskoniai grynuoliai (žalios spalvos), prieskonių mišiniai (geltoni) bei konditerijos pagardai (rožiniai). 


Kokybiški prieskoniai

SALDVOS produkcija vartotoją pasiekia po dviejų kokybės patikrinimų – prieskoniai stebimi ir tiriami prieš pradedant gamybą bei atliekama papildoma kontrolė su pardavimams paruošta produkcija.

 

Patraukli kaina

SALDVOS kainų politika orientuota į klientus. Mūsų tikslas – kad kiekvienas pirkėjas, nepriklausomai nuo pajamų, rastų sau tinkamų SALDVOS prieskonių.

 

Platus asortimentas

Kompetentinga SALDVOS technologų komanda nuolat kuria naujus prieskonių mišinius bei tobulina jau esančius. Neabejojame, kad net išrankiausias kulinaras randa tinkamą prieskonį iš daugiau nei 100 pavadinimų asortimento. 

 

Patobulintas įpakavimas

SALDVOS įpakavimas – išskirtinis, patogus bei funkcionalus. Jis buvo kuriamas pagal specialų užsakymą ir atitinka visus moderniausius pasaulinius reikalavimus. Jo dėka prieskoniai išlieka aukščiausios kokybės bei išlaiko savo aromatą. Be to, prieskoniai yra apsaugomi nuo galimos žalos bei suteikia vartotojui galimybę naudoti įpakavimą ne vieną kartą. Įpakavime permatomas langelis, per kurį pirkėjas mato, kaip atrodo prieskoniai.

 

*** Parsisiųskite SALDVOS prezentaciją.


Mišiniai Premium linija Pipirai Grynuoliai Konditerijos pagardai
Prieskoninės žolelės
Atnaujinkite Internet Explorer naršyklę į naujesnę versiją